درباره رادین

شرکت توسعه مطالعات راهبردی رادین در سال 1399 باهمراهی جمعی از دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع و فعال در زمینه مدیریت، اقتصاد، صنایع به منظور فعالیت در حوزه آموزش، توسعه و مشاوره کسب و کار و امکان سنجی آغاز به کار کرد. حوزه فعالیت شرکت در بخش مطالعات، شامل شناسایی بازار، تدوین و نگارش طرح‌های امکان‌سنجی، مشاوره پیاده سازی سیستم‌های مدیریت، عارضه یابی و بهره‌‎وری ، مشاوره پیاده سازی سیستم های کنترل فنی، مشاوره جهت اخذ تسهیلات می‌باشد. 

تامین تجهیزات و ماشین آلات برای بنگاه‌های تولیدی، ارائه دوره‌های آموزشی در حوزه تدوین و ارزیابی طرح‌ها، جذب سرمایه گذار برای پروژه های اقتصادی و دانش محور بخشی دیگر از فعالیت های این مجموعه می‌باشد.

موضوع فعالیت شرکت

مجموعه رادین تلاش دارد تا از مرحله شکل‌گیری تا مرحله اجرای آن در کنار سرمایه گذار و کارآفرین قرارگرفته و او را در این مسیر راهنمایی کند. گروه رادین با ایجاد گروه های تخصصی و به کارگیری نیرو‌های مجرب و متخصص برای هر بخش در نظر دارد تا بتواند بهترین و تخصصی‌ترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد. 

این شرکت دارای دپارتمان های زیر می‌باشد: 

چرا رادین ؟

گروه رادین با در اختیار داشتن کادری جوان و با انگیزه، همواره به دنبال روش های نوین در ارائه خدمات خود می باشد.

تجربه در حوزه های مختلف کسب و کار به دلیل فعالیت با شرکت های مختلف در زمینه مشاوره امکان سنجی، همراه بودن با اساتید و صاحب نظران این حوزه به منظور کسب تجربیات، پایبندی به دقت و صحت انجام کار در عین توجه به سرعت ارائه مطالب و بسته های کاری و انعطاف پذیری بالای کارشناسان در مسیر انجام کارهای محول شده تنها بخشی از ویژگی های مجموعه رادین در حوزه فعالیت خود می باشد.

ما در مجموعه رادین آنچه آموخته ایم را در اختیار شما قرار خواهیم داد و باور داریم هر حضوری به بزرگ شدن این خانواده کمک خواهد کرد.  حضور و بقای رادین در گرو حفظ مشتریان و کارآفرینان محترم بوده و اگر در این مسیر با آنها همراه نباشیم دیگر امکان حفظ شرکت را نیز نخواهیم داشت.

متخصصان شرکت رادین