گواهینامه‌های رادین

پروانه فنی مهندسی

این پروانه به عنوان تاییدیه فعالیت در بخش خدمات فنی مهندسی از سوی وزارت صنعت و معدن ارائه می‌گردد. 

گواهینامه کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی

کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی

کانون موسسه غیر تجاری، غیر انتفاعی، غیر دولتی دارای شخصیت حقوقی و استقلال مالی است که به استناد ماده 5 قانون تسهیل اعطای تسهیلات بانکی و کاهش هزینه‌های طرح و تسریع در اجرای تولید و افزایش منابع مالی و کارایی بانک‌ها مصوب 1386 مجلس شورای اسلامی و به منظور تحقق بخشیدن به اهداف و انجام وظایف مقرر در این اساسنامه از تاریخ 1386/11/24 تشکیل شده است.
این شرکت در شهریور ماه 1401 از کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاران بانکی در خواست اعتبار رتبه و اخذ رسته و گرایش‌های جدید را به عمل آورد که در حال حاضر با ارتقا رتبه و مجوز گرایش های زیر موافقت گردیده است:

  • کشاورزی و صنایع تبدیلی
  • انرژی (نیرو)
  • خدمات
  • صنایع شیمیایی و دارویی
  • مصنوعات صنعتی، برقی، الکترونیکی، ابزار دقیق، ماشین سازی

گواهینامه انجمن شرکت های مشاور سرمایه گذاری و نظارت بر طرح ها

انجمن شرکت‌های مشاور سرمایه گذاری و نظارت بر طرح‌ها

انجمن شرکت‌های مشاور سرمایه گذاری و نظارت بر طرح‌ها در جهت توسعه همکاری با دولت و نهاد‌های قانونی باری موثر کردن فعالیت‌ شرکت‌های مشاور، توسعه شرکت‌های مشاور، آموزش مستمر برای بهبود روش‌ها و شناسایی عوامل موثر در اهداف و شیوه سرمایه‌گذاری، توجه و د قت در طرح‌های امکان سنجی و توجیهی به عنوان سرمایه ملی و جلوگیری از به هدر رفتن سرمایه و منابع و صداقت و امانت‌داری نسبت به منافع مشروع مشتریان و تامین‌کنندگان مالی طرح‌ها ایجاد گردیده است.

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی

تمامی جوامع برای بهره‌مندی از تخصص و دانش کارشناسان علوم و فنون مختلف نیاز به سازماندهی و رویکردی نظام‌مند دارند، سازمان نظام مهندسی و منابع طبیعی همچون دیگر نظام‌های موجود در کشور نهادی صنفی-تخصصی است که رسالت سازماندهی دانش‌آموختگان کشاورزی و منابع طبیعی را به منظور استفاده حداکپری و صحیح از علوم و فنون مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در فعالیت‌های کشاورزی بر عهده دارد. این نهاد به استناد قانون تاسیس خود (مصوب مجلس محترم شورای اسلامی در تاریخ سوم تیر ماه 1380) دارای سازمان‌های استانی است که با مشارکت و عضویت مهندسان کشاورزی و منابع طبیعی تشکیل شده اند، سازمان استان تهران با عضویت بیشترین تعداد از دانش آموختگان در مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی در رشته های کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست بزرگ‌ترین سازمان استانی است.

گواهینامه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران

اتاق تهران با بیش از 138 سال سابقه و 24 هزار عضو (دارنده کارت بازرگانی و کارت عضویت) قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین نهاد و تشکل بخش خصوصی در ایران محسوب می‌شود که بخش مهمی از نبض اقتصاد کشور در آن جریان دارد و به عنوان پارلمان بخش خصوصی در ایران شناخته می‌شود. همچنین اصلی‌ترین بخش‌های بازرگانی، صنعتی، کشاورزی و معدنی ایران از مجموعه‌های بزرگ فولاد‌سازی، پتروشیمی، خودرو سازی، بانک‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری گرفته تا مجموعه‌های دانش بنیان و استارت‌آپی، کارخانه‌های صنایع غذایی، نساجی، فرش و ... عضو اتاق تهران هستند. علاوه بر این تعداد زیادی از تشکل و اتحادیه بخش خصوصی نیز عضو اتاق تهران بوده و همکاری و هم‌افزایی گسترده‌ای با اتاق تهران دارند.
اتاق تهران به دلیل فعالیت‌های گسترده و خدمات متنوعی که به اعضا و فعالان و تشکل های بخش خصوصی ارائه می‌دهد، در ماه جولای 2021 (مرداد 1400) از سوی اتاق بازرگانی بین‌الملل (ICC) به عنوان فعال‌ترین اتاق بازرگانی دنیا انتخاب و معرفی شد. همچنین اتاق تهران در سال جاری میلادی در کمیسیون حقوق تجارت بین‌الملل سازمان ملل متحد صاحب کرسی شد. اتاق تهران در سال جاری در رقابت با اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معان و کشاورزی کل کشور هم به عنوان اتاق برتر انتخاب شد.